Idealne ławki do parku miejskiego

0
Idealne ławki do parku miejskiego

Ławka stalowa, drewniana lub żeliwna to niezbędny mebel miejskiej architektury. Każdy park powinien zostać wyposażony w podstawowe meble, takie jak ławki stalowe, osłony na drzewa, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Meble wzbogacają przestrzeń parkową i czynią ją przyjazną dla mieszkańców. W końcu park czy skwer mają za zadanie dać trochę wytchnienia mieszkańcom i ich dzieciom. Pozwolą na przyjemny relaks po pracy, bo przecież nie ma nic przyjemniejszego niż wypoczynek na świeżym powietrzu w otoczeniu drzew i kwiatów. Producent mebli miejskich Baster oferuje ławki wykonane ze stali, żeliwa i drewna. Projekty powstają w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta lub na podstawie katalogu. Dzięki temu klienci mają możliwość dopasowania produktów do swoich preferencji i możliwości przestrzennych.

Trwałe ławki stalowe i żeliwne – zastosowanie

 

Bogata oferta producenta Baster sprawia, że każdy klient znajdzie produkt szyty na miarę swoich oczekiwań. Ławki miejskie z oparciem wspaniale dopasowują się do architektury nowoczesnej i retro. Zarówno ławka żeliwna, jak i stalowa stabilnie jest osadzona na mocnych nogach, które można zabetonować i wkopać w ziemię lub przykręcić do podłoża. Dzięki temu ławki uchroni się przed aktami wandalizmu i kradzieży. Co więcej, stabilność ławek przeciwdziała przewróceniu się ich podczas wichur i burz. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje, że design ławek nie zostanie zniszczony przez eksploatację. Wytrzymała konstrukcja zapewnia wygodę siedzenia.

 

Różnice między ławkami ze stali i żeliwa

 

Ławka żeliwna charakteryzuje się wytrzymałością. Produkt jest odporny na uszkodzenia oraz negatywne czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, deszcz i śnieg. Klienci docenili ławkę za stabilność. Wyróżnia się nienagannym i estetycznym designem. Co więcej, ławka żeliwna może być przez bardzo długi czas intensywnie eksploatowana. Z kolei ławki stalowe wymagają odpowiedniego i regularnego impregnowania. Stal nie jest tak odporna, jak żeliwo na czynniki pogodowe.