Skup bydła: podlaskie

0
Skup bydła: podlaskie

OSI POLAND FOODWORKS oferuje skup bydła w Podlaskiem. Jeżeli jesteś hodowcą działającym w tym regionie, zapraszamy Cię do współpracy. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, który przyjmie każdą ilość bydła na dogodnych warunkach finansowych i logistycznych. Współpracujemy zarówno z rolnikami indywidualnymi, jak i ze spółdzielniami rolniczymi oraz produkcyjnymi, a także państwowymi gospodarstwami rolnymi oraz innymi podmiotami. Dołącz do grona naszych partnerów i zyskaj!

Skup bydła w podlaskim – wybierz współpracę z liderem rynku

OSI POLAND FOODWORKS prowadzi jedną z największych ubojni w Polsce i Europie, o bardzo wysokich możliwościach przerobowych. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o ponad 100-letniej tradycji. Tak duże doświadczenie oraz zasoby sprawiają, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem.

Doskonale rozumiemy nasz sektor rynku, a także potrzeby hodowców. Dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz skup bydła na Podlasiu prezentuje bardzo konkurencyjną ofertę.

Współpraca z nami to:

  • przejrzyste umowy kontraktacyjne – mają ramowy charakter, a szczegółowe warunki są zawsze dostosowywane do konkretnego hodowcy i jego możliwości,
  • atrakcyjne ceny skupu bydła z podlaskiego – cennik jest zawsze dostępny u naszego Przedstawiciela i ulega aktualizacji co tydzień. Dzięki temu stawki są dostosowane do bieżących warunków rynkowych. Uwaga! Ceny podlegają negocjacjom, a Ty, jako hodowca, możesz liczyć na atrakcyjne premie i dopłaty. Są przyznawane m.in. za podpisanie umowy kontraktacyjnej oraz za uzyskanie certyfikatu „Cultivated”;
  • wygodny odbiór bydła – zapewniamy własny transport i jego szybką organizację. Najczęściej przyjeżdżamy po bydło w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia tego faktu. Pracujemy od poniedziałku do soboty, a w uzasadnionych przypadkach także w niedzielę. Nie pobieramy opłat transportowych;
  • przejrzysty system klasyfikacji bydła zgodny z normami europejskimi – stosujemy system EUROP, który pozwala na szybką i rzetelną wycenę dostarczanego żywca.

Jakie zwierzęta rzeźne przyjmuje nasz skup bydła w województwie podlaskim?

Zapewniamy odbiór bydła różnych ras. Jest wśród nich bydło mleczne oraz – coraz popularniejsze – mięsne. Akceptujemy zarówno zwierzęta czystorasowe, jak również mieszane. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i dowiedz, jak wygląda cennik w każdym przypadku.

Nie przyjmujemy natomiast bydła:

  • poniżej 8. miesiąca życia,
  • płci żeńskiej w zaawansowanej ciąży ani do 7 dni po porodzie,
  • w złej kondycji, zaniedbanego, chorego czy przekarmionego.

Kładziemy bardzo duży nacisk na dobrostan zwierząt i tego samego oczekujemy od naszych dostawców. Dlatego przy sprzedaży wymagamy:

  • doskonałego zdrowia wszystkich zwierząt rzeźnych,
  • pełnej dokumentacji dla każdej sztuki – w tym paszportu bydła, informacji o łańcuchu żywieniowym zgodnych z przepisami EU i certyfikatu potwierdzającego dobrostan,
  • poprawnego oznakowania bydła – każde zwierzę powinno być opatrzone dwoma kompletami kolczyków ARiMR z poprawnymi danymi.

Jeżeli masz wątpliwości, czy nasz skup przyjmie Twoje zwierzę – skontaktuj się i uzyskaj informacje bezpośrednio od przedstawiciela OSI POLAND FOODWORKS.

O szczegółowych warunkach skupu bydła w Podlaskiem i nie tylko przeczytasz tutaj. Chcesz rozpocząć współpracę? Zadzwoń do nas i uzgodnij jej szczegóły. Zostań naszym partnerem!