Jakie akcesoria będą najlepsze dla psa?

0
Jakie akcesoria będą najlepsze dla psa?

Codziennie dbasz o swoją higienę, jedzenie, kondycję fizyczną i zdrowy styl życia. Podobnie jest z pupilami. Psy i koty prócz regularnych spacerów, wartościowych posiłków i zabawy, potrzebują, aby właściciel zadbał o ich sierść, pazurki i zęby. W tym celu warto zainwestować w obcinaczki dla psów, furminatory lub rękawice do wyczesywania sierści.

Dla psów, które są zbyt hałaśliwe, szczekają często i głośno przyda się z pewnością obroża elektryczna, która jest świetnym sposobem na naukę posłuszeństwa. Jeszcze innym, ciekawszym rozwiązaniem jest pastuch dla psa bez kabla. Jak działa obroża? Obrożę nakładasz na szyje psa, ale zanim to zrobisz, ustawiasz parametry. Obroża reaguje na drgającą krtań psa. Programujesz moc wibracji, dźwięku oraz impulsu elektrycznego. Gdy pies przekroczy dozwolony poziom hałasu, obroża emituje wibrację. Jeśli wibracja nie pomoże, włącza się sygnał ostrzegawczy. Dla szczególnie nieposłusznych psów przewidziany jest impuls elektryczny. Moc impulsu zależy od Ciebie, ale warto dodać, że nie zagraża on życiu i zdrowiu psa. Z kolei pastuch dla psa bez kabla to zestaw, w który skład wchodzą obroża elektryczna, linka oraz flagi do znakowania terenu. Dzięki pastuchowi nauczysz psa, aby nie przekraczał wyznaczonego terenu i nie szczekał zbyt głośno. Wiele ciekawych akcesoriów dla psów i kotów oraz do domu i ogrodu znajdziecie na regmag.pl.

Obcinaczki dla psów – charakterystyka

Pazurki czekają na regularną pielęgnację. W tym celu warto kupić wysokiej jakości obcinaczki dla psów. Obcinaczki to produkt dwa w jednym posiada pilnik i szlifierkę. Obcinaczki są elektryczne i swoim kształtem ułatwiają skracanie pazurków. Psy i koty zazwyczaj uciekają na widok nożyczek. Nie przepadają za skracaniem pazurków. A obcinaczki zrobią to bezboleśnie i bardzo szybko. Narzędzie skraca płytkę rogową i nie powoduje bólu u psiaka. W zestawie są aż cztery głowice, które można z powodzeniem dostosować do wielkości i grubości pazurków. Obcinaczki dla psów pracują na baterie. To gadżet, który można zabrać ze sobą w podróż.