Od lat niezastąpiona tektura

0
Od lat niezastąpiona tektura

Jak ważna, potrzebna i wszechobecna jest w naszym życiu tektura zdalibyśmy sobie sprawę dopiero, gdyby jej zabrakło. Na szczęście na to się nie zanosi, bo jej produkcja trwa nieprzerwanie.

Rodzaje opakowań

Codziennie ulicami polskich miast przemykają samochody firm kurierskich, a w nich przewożone są setki i tysiące kartonów, w które opakowane są różnego rodzaju produkty. Tektura jest także niezastąpiona podczas prac remontowych, znajdziemy ją także w różnych przedmiotach – w tym na przykład w meblach. W wielu polskich miastach odbywa się produkcja kartonów – Poznań to miasto, gdzie również działa renomowana firma z tej branży. Adamsbox specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju tekturowych opakowań. Są to przede wszystkim pudełka fasonowe i klapowe, a także opakowania e-commerce. Dużą popularnością cieszą się także oferowane przez tego producenta opakowania SRP, czyli Shelf Ready Packaging. Są to opakowania, które można ustawić na półkach – na przykład sklepowych – w celu prezentacji umieszczonych w nich produktów. Mogą jednak pełnić one również funkcję transportową, a także reklamową. Ich możliwości i praktyczne zalety doceniły największe sieci handlowe, które chętnie z nich korzystają.

Skuteczna reklama

Ten wielkopolski producent opakowań tekturowych oferuje także nadruki na kartony, z wykorzystaniem trwałego druku fleksograficznego. W ten sposób firma może zrealizować indywidualne zamówienia swoich klientów i pomóc im odróżnić się od konkurencji, a także stworzyć skuteczną reklamę ich produktów. Firma Adamsbox działa na rynku już od końca ubiegłego wieku. Oferuje swoim klientom produkty najwyższe jakości, które zostały wykonane z pomocą urządzeń najnowszej generacji. Nie bez znaczenia jest także to, że cały proces produkcyjny jest przyjazny dla środowiska, a powstałe produkty w pełni ekologiczne. Tektura jest wszędzie – potrzebujemy jej w domu i w pracy. Dzięki opakowaniom z niej wykonanym nasz świat może być bardziej uporządkowany. Przyczynia się do tego praktyczna i uniwersalna tektura falista. Poznań to miejsce jej produkcji. Zapraszamy na https://adamsbox.com.pl/

LEAVE A REPLY